MBB02070C2204FCT00
TME
RSS 0.16 0.16 x 5000
MPN:
MBB02070C2204FCT00
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.45% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.15
Ilość [ x szt]: 10000+ 15000+ 20000+ 25000+ 30000+ 50000+ 60000+ 120000+
Rezystor: metal film; THT; 2,2MΩ; 600mW; ±1%; 350V; Ø2,5x6,5mm