CRCW0603261RFKTABC
TME
CRCW0603261RFKTABC RSS 0.00 0.00 x 5000
MPN:
CRCW0603261RFKTABC
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.43% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; SMD; 0603; 261Ω; 100mW; ±1%; 75V; -55÷155°C