SPB-A015-12
TME
SPB-A015-12 RSS 112.74 112.74 91.66 + VAT
MPN:
SPB-015-12
Kod:
SPB-A015-12
Producent:
AUTONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.09% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
112.64
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 14,4W; 12VDC; 1,2A; 85÷264VAC