Zasilacz impulsowy: otwarty, 60W, 80-264VAC, 24VDC, 2,5A FCS60US24
TIM SA
Zasilacz impulsowy: otwarty, 60W, 80-264VAC, 24VDC, 2,5A FCS60US24 RSS 129.35 129.35 105.16 + VAT
MPN:
FCS60US24
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.39% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
133.89
Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: otwarty Moc: 60W Liczba wyjść: 1 Napięcie wyjściowe: 24V DC Prąd wyjściowy: 2,5A Temperatura pracy: -25...70°C Montaż: otwory mocujące Sprawność: 85% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP Wymiary zewnętrzne: 50,8x101,6x26,4mm Podłączenie elektryczne: wtyk z mechanizmem zatrzaskowym Seria producenta: FCS Pobór mocy bez obciążenia: Napięcie izolacji: 4kV Obudowa: 2"x4" Zastosowanie: aplikacje medyczne, IT