Przekaźnik interfejsowy PG-1P-6A-24DC
TIM SA
Przekaźnik interfejsowy PG-1P-6A-24DC RSS 23.32 23.32 18.96 + VAT
MPN:
PG-1P-6A-24DC
Kod:
Producent:
FiF
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.05% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
22.63
Przekaźnik interfejsowy z jednym stykiem (1P), cewką na 24 V DC i obciążalnością 6 A. Kompaktowa budowa (5,2 mm szerokości) oraz materiał styków AgSnO₂ zapewniają niezawodną pracę w układach automatyki. Współpracuje z gniazdem GN-1P-24