Przekaźnik interfejsowy PG-2P-12A-230AC
TIM SA
RSS
37.00
30.08 + VAT
- MPN:
- PG-2P-12A-230AC
- Kod:
- Producent:
- FiF
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3.01% (24.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla en61810
Przekaźnik interfejsowy z dwoma stykami (2P), cewką na 230 V AC i obciążalnością 12 A. Materiał styków AgSnO₂ zapewnia niezawodne działanie w aplikacjach przemysłowych. Współpracuje z gniazdem gniazdem GN-2P-M.