Przekaźnik interfejsowy PG-4P-5A-24DC
TIM SA
Przekaźnik interfejsowy PG-4P-5A-24DC RSS 38.47 38.47 31.28 + VAT
MPN:
PG-4P-5A-24DC
Kod:
Producent:
FiF
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.89% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
37.39
Przekaźnik interfejsowy z czterema stykami (4P), cewką na 24 V DC i obciążalnością 5 A. Materiał styków AgSnO₂ zapewnia niezawodne działanie w aplikacjach przemysłowych. Współpracuje z gniazdem gniazdem GN-4P.