CRCW040268R0FKEDHP
TME
CRCW040268R0FKEDHP RSS 0.06 0.06 x 10000
MPN:
CRCW040268R0FKEDHP
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.54% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 50000+ 70000+ 100000+ 200000+
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 68Ω; 200mW; ±1%; 50V; 1x0,5x0,3mm