BRP003R0S107FA
TME
RSS 10.06 10.06 x 576
MPN:
BRP003R0S107FA
Minimalne zamówienie:
576 szt.
Producent:
BIGCAP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.24% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
10.09
Superkondensator; SNAP-IN; 100F; 3VDC; ±20%; Ø22,4x45,5mm; 18mΩ