LC1DT32BL
Wekton
LC1DT32BL RSS 527.67 527.67 429.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1DT32BL
Zmiana ceny:
+0.23% (18.03.2026)
Poprzednia cena:
526.44
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik 4xNO 32A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 24VDC DIN