BT134D-800D-LGE
Wekton
BT134D-800D-LGE RSS 0.90 0.90 x 102
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BT134D-800D-LGE
Minimalne zamówienie:
102 szt.
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.35% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
0.91
Triak 4A 800V Igt=5mA SOT223