BT131S-600D-LGE
Wekton
BT131S-600D-LGE RSS 0.80 0.80 x 98
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BT131S-600D-LGE
Minimalne zamówienie:
98 szt.
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.52% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
0.81
Triak 1A 600V Igt=5mA SOT223