2T10A4-1215D15UPTR
TME
RSS 13.26 13.26 x 500
MPN:
2T10A4_1215D1.5UP_TR
Kod:
2T10A4-1215D15UPTR
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
-1.19% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
13.42
Przetwornica: DC/DC; 2W; Uwej: 12V; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC; SMT10