1S7B3-1505S3UP
TME
RSS 8.98 8.98 7.30 + VAT
MPN:
1S7B3_1505S3UP
Kod:
1S7B3-1505S3UP
Zmiana ceny:
-1.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
9.08
Ilość [ x szt]: 13+ 26+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 15V; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 200mA; SIP7; THT