TD60N16SOF
Infineon
TD60N16SOF RSS Sample
  • Darmowa próbka
MPN:
TD60N16SOFHPSA1
Kod:
TD60N16SOF
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
20 mm Thyristor/Diode Module with 1600 V in solder bond technology
Thyristor/Diode 20 mm Eco Block 1600 V, 60 A module for phase control in solder bond technology . Please also find our Power Block Thyristor modules for phase control with high reliable pressure contact technology .