Zestaw grzewczy 400W Mata 2m2 (4x0,5m) THM200-020 + termostat HW500 GRAND MEYER
SPEC KABLE
Zestaw grzewczy 800W Mata 2m2 (4x0,5m) + termostat
GRAND MEYER THM200-020 + HW500
Zestaw grzewczy składający się z:
* Dwurdzeniowa mata elektryczna Grand Meyer THM200 * Termostat podłogowy HW500
Najczęściej jest stosowana pod płytkami ceramicznymi, mocowana za pomocą kleju do płytek.
Dane techniczne maty grzewczej:
* Producent: Grand Meyer * Rodzaj kabla: dwurdzeniowy ekranowany * Zasilacz: ~230V * Moc właściwa przy napięciu znamionowym: 200 W/m² * Maksymalna temperatura pracy: +90⁰С * Minimalna temperatura instalacji: -10⁰С * Zewnętrzna średnica kabla: 3,6 mm * Grubość maty: 3,8 mm * Szerokość siatki maty: 50 cm * Przewód instalacyjny zasilający matę grzewczą: 3,0m, PCV 3x1,0mm2 * Kolor podłączonych przewodów brązowy: faza (L), niebieski - zero (N), żółto-zielony - "masa" (PE)
Dane techniczne termostatu:
* Producent: Grand Meyer * Zasilacz: ~230V (-15%, +10%), 50Hz * Przełączany prąd/moc: 16 A / 3,6 kW * Moc pobierana przez regulator przy wyłączonym obciążeniu, nie więcej: 2 W * Zasada regulacyjna: Wł. / Wył * Przekaźnik wyjściowy: wleczenie * Temperatura robocza: od -5⁰С do +50⁰С * Czujniki temperatury: Wbudowane i zewnętrzne * Granice kontroli temperatury: od +5⁰С do +95⁰С (fabrycznie od +5⁰С do +35⁰С) * Histereza (konfigurowalna): od 0,5⁰С do 10⁰С * Rezystancja czujnika zdalnego: 10kOhm przy +25⁰С * Długość kabla łączącego czujnik zdalny: 3m * Funkcja ochrony przed zamarzaniem: Tak * Tryb programowania: 5+2/6+1/7 dni * Materiał korpusu: Samogasnące PCV * Stopień ochrony: IP20 * Wymiary montażowe: 90x86x43mm * Kolor korpusu: Biały * Atestowany: СЕ, ЕАС
W zestawie:
Charakterystyka termostatu podłogowego:
Budowa przewodu grzejnego:
Budowa maty grzejnej:
6. Siatka z włókna szklanego syntetycznego o szerokości 50 cm.
7. Miejsce splatania przewodu
8. Przewód zimny o długości 3,0m (PVC 3×1,0mm2).
A. Grubość przewodu grzejnego wynosi zaledwie 3,6 mm, co pozwala na zastosowanie minimalnej grubości kleju do płytek.
B. Przewód grzejny jest bezpiecznie wszyty w ultracienką i wytrzymałą syntetyczną siatkę o grubości zaledwie 0,2 mm, która nie odkształca się podczas układania.