DEM300400AVRH
TME
RSS 103.59 103.59 84.22 + VAT
MPN:
DEM 300400A VRH
Kod:
DEM300400AVRH
Producent:
DISPLAY ELEKTRONIK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.05% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
103.64
Ilość [ x szt]: 10+ 42+ 84+
Wyświetlacz: TFT; 4,2"; 300x400; Wymiary okna: 84,8x63,6mm; 2,8VDC