FZ2000R33HE4
Infineon
FZ2000R33HE4 RSS Sample
  • Darmowa próbka
MPN:
FZ2000R33HE4BOSA1
Kod:
FZ2000R33HE4
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
3300 V, 2000 A single switch IGBT module
IHV-B 3300 V, 2000 A, 190 mm single-switch IGBT Module with TRENCHSTOP™ IGBT4 and Emitter Controlled 4 diode - The experienced solution for traction and industry applications.