2T10A4-2409D15UPTR
TME
RSS 13.26 13.26 x 500
MPN:
2T10A4_2409D1.5UP_TR
Kod:
2T10A4-2409D15UPTR
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
-1.19% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
13.42
Przetwornica: DC/DC; 2W; Uwej: 24V; Uwyj: 9VDC; Uwyj2: -9VDC; SMT10