2T10A4-2409D15UPTR
TME
- MPN:
- 2T10A4_2409D1.5UP_TR
- Kod:
- 2T10A4-2409D15UPTR
- Minimalne zamówienie:
- 500 szt.
- Zmiana ceny:
- -1.19% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 2409d15
Przetwornica: DC/DC; 2W; Uwej: 24V; Uwyj: 9VDC; Uwyj2: -9VDC; SMT10