PH9-25423PB2GOP
Wekton
PH9-25423PB2GOP RSS 0.55 0.55 x 150
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PH9-25423PB2GOP
Minimalne zamówienie:
150 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 300+ 600+
Listwa kołkowa męska 6pin 2x3 3A 250V SMD RM: 2,54mm