SLW4012P1R0MST
Wekton
RSS
1.05
x 150
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- SLW4012P1R0MST
- Minimalne zamówienie:
- 150 szt.
- Producent:
- Sunltech
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
| Ilość [ x szt]: | 300+ | 600+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla slw4012p1r0mst
3.3A 1uH 5.4A 65mΩ ±20% SMD,4x4mm Fixed Inductors RoH