ANR4020T220M
Wekton
ANR4020T220M RSS 0.33 0.33 x 300
  • Zgodny z RoHS
Kod:
ANR4020T220M
Minimalne zamówienie:
300 szt.
Producent:
APV
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 600+ 1200+
870mA 22uH 1.1A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x