FP1012V2R150R-0
TME
RSS 8.87 8.87 x 250
MPN:
FP1012V2-R150-R
Kod:
FP1012V2R150R-0
Ostatnio widziany:
Dławik: drutowy; SMD; 150nH; Ipracy: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 83A