SD258R2R-EAT-0
TME
RSS 7.34 7.34 x 2900
MPN:
SD25-8R2-R
Kod:
SD258R2R-EAT-0
Minimalne zamówienie:
2 900 szt.
Producent:
EATON ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Dławik: drutowy; SMD; 8,2uH; Ipracy: 1,92A; R: 72,4mΩ; ±20%; SD