FP1012V2R120R-0
TME
RSS 8.87 8.87 x 250
MPN:
FP1012V2-R120-R
Kod:
FP1012V2R120R-0
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 15000+
Dławik: drutowy; SMD; 120nH; Ipracy: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 105A