HC9470R-EAT-0
TME
RSS 12.40 12.40 x 413
MPN:
HC9-470-R
Kod:
HC9470R-EAT-0
Minimalne zamówienie:
413 szt.
Producent:
EATON ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
13.32
Dławik: drutowy; SMD; 47uH; Ipracy: 3,65A; R: 72,3mΩ; ±15%; Isat: 5,7A