DPF30U200FC
TME
RSS 43.94 43.94 x 250
MPN:
DPF30U200FC
Minimalne zamówienie:
250 szt.
Producent:
IXYS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.03% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
43.95
Dioda: prostownicza; THT; 200V; 30A; tuba; i4-pac; Ufmax: 1,38V; FRED