1140391KRC-BOU-0
TME
RSS 54.65 54.65 x 8
MPN:
1140-391K-RC
Kod:
1140391KRC-BOU-0
Minimalne zamówienie:
8 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 45+
Dławik: drutowy; THT; 390uH; Ipracy: 5,8A; R: 82mΩ; ±10%; 26,2x38,1mm