FP1012V2R070R-0
TME
RSS 7.15 7.15 x 250
MPN:
FP1012V2-R070-R
Kod:
FP1012V2R070R-0
Minimalne zamówienie:
250 szt.
Producent:
EATON ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 1000+
Dławik: drutowy; SMD; 70nH; Ipracy: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 130A