CRT0AJ7E2610
TME
CRT0AJ7E2610 RSS 0.03 0.03 x 32000
MPN:
CRT0AJ7E2610
Minimalne zamówienie:
32 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.3% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: thick film; 2010; 261Ω; 750mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A