CRT10F7E2610
TME
CRT10F7E2610 RSS 0.03 0.03 x 30000
MPN:
CRT10F7E2610
Minimalne zamówienie:
30 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.24% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: thick film; 1210; 261Ω; 500mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A