CRT06F7E3834
TME
CRT06F7E3834 RSS 0.01 0.01 x 45000
MPN:
CRT06F7E3834
Minimalne zamówienie:
45 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.35% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; 1206; 3,83MΩ; 250mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A