CRT05F7E2493
TME
CRT05F7E2493 RSS 0.00 0.00 x 70000
MPN:
CRT05F7E2493
Minimalne zamówienie:
70 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.54% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0805; 249kΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A