CRT01F7F2610
TME
CRT01F7F2610 RSS 0.00 0.00 x 195000
MPN:
CRT01F7F2610
Minimalne zamówienie:
195 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.89% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0201; 261Ω; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA