CRT01F7F2613
TME
CRT01F7F2613 RSS 0.00 0.00 x 180000
MPN:
CRT01F7F2613
Minimalne zamówienie:
180 000 szt.
Zmiana ceny:
-2.5% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0201; 261kΩ; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA