CRT01F7F2493
TME
CRT01F7F2493 RSS 0.00 0.00 x 180000
MPN:
CRT01F7F2493
Minimalne zamówienie:
180 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.89% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0201; 249kΩ; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA