CRT01J7F2613
TME
CRT01J7F2613 RSS 0.00 0.00 x 225000
MPN:
CRT01J7F2613
Minimalne zamówienie:
225 000 szt.
Zmiana ceny:
-2.9% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0201; 261kΩ; 50mW; ±5%; CRT; -55÷125°C; 500mA