CRT01J7F2610
TME
CRT01J7F2610 RSS 0.00 0.00 x 225000
MPN:
CRT01J7F2610
Minimalne zamówienie:
225 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.74% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0201; 261Ω; 50mW; ±5%; CRT; -55÷125°C; 500mA