CRT03F7E2610
TME
CRT03F7E2610 RSS 0.00 0.00 x 135000
MPN:
CRT03F7E2610
Minimalne zamówienie:
135 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.38% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0603; 261Ω; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A