CRT02J7E2610
TME
CRT02J7E2610 RSS 0.00 0.00 x 270000
MPN:
CRT02J7E2610
Minimalne zamówienie:
270 000 szt.
Zmiana ceny:
-2.27% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0402; 261Ω; 62,5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A