CRT05J7E2490
TME
CRT05J7E2490 RSS 0.00 0.00 x 90000
MPN:
CRT05J7E2490
Minimalne zamówienie:
90 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.26% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0805; 249Ω; 125mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A