CRT06J7E2610
TME
CRT06J7E2610 RSS 0.01 0.01 x 55000
MPN:
CRT06J7E2610
Minimalne zamówienie:
55 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.19% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; 1206; 261Ω; 250mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A