HBGC-300-H-ADA
TME
RSS 480.61 480.61 390.74 + VAT
MPN:
HBGC-300-H-ADA
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
485.37
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; DALI 2; 300W; 29÷58VDC; 5,6A; 90÷305VAC