XBG-160-A-C
TME
RSS 193.34 193.34 157.19 + VAT
MPN:
XBG-160-A-C
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
193.63
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 160W; 34÷56VDC; 3,3A; 90÷305VAC; IP67