XBG-160-AB-C
TME
RSS 203.91 203.91 165.78 + VAT
MPN:
XBG-160-AB-C
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.1% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
203.71
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 160W; 34÷56VDC; 3,3A; 90÷305VAC; IP67