TXO500-156-J
TME
RSS 503.93 503.93 409.70 + VAT
MPN:
TXO 500-156-J
Kod:
TXO500-156-J
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
497.77
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 500W; 53,2÷58,8VDC; Uwyj: 56V; 8,93A