JNRH1207-470M-A
TME
RSS 0.97 0.97 x 500
MPN:
JNRH1207-470M-A
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
JANTEK
Zmiana ceny:
-0.38% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.98
Dławik: drutowy; SMD; 47uH; Ipracy: 4,2A; R: 75mΩ; ±20%; Isat: 3,9A