CRT02F7E2613
TME
CRT02F7E2613 RSS 0.00 0.00 x 240000
MPN:
CRT02F7E2613
Minimalne zamówienie:
240 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.27% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0402; 261kΩ; 62,5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A