CRT03F7E2490
TME
CRT03F7E2490 RSS 0.00 0.00 x 135000
MPN:
CRT03F7E2490
Minimalne zamówienie:
135 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.5% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0603; 249Ω; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A